info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

aksesor ushqimi

Showing 1–20 of 78 results

Philips Avent Air-Free Vent

Valvulë që pengon kalimin e ajrit nga shishja te foshnja
585.00 L1,020.00 L
Përzgjidhni mundësi

Philips Avent 2 Replacements Straw

Pjesë zëvëndësuese për shishet Philips Avent Straw
950.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Anti-colic Newborn Starter Gift Set Set Philips Avent

Paketim dhuratë për foshnje të sapolindura
5,140.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Easy Storage Pots for fresh meals Enë për ruajtjen e ushqimit

Enë për ruajtjen e ushqimit Kuti x 2 copë
1,814.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Feeding On the Go Cantë termike

Çantë termike neopreni Philips Avent
6,020.00 L
Shtoje në shportë

Reer Baby Spoon with Temperature Indication

Lugë për ushqyerjen e foshnjeve me indikator temperature Paketim x 3 lugë
680.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Softly Spoon Set Pink 6 M+

Set me 2 lugë silikoni për ushqimin e bebit të përshatura nga mosha 6 muaj +
790.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Well-Being Latex Teats 6 M + Food

Koka ndërruese gomë anti-kolike për bebe 6 muaj + e përshtshmë për ushqime të lëngshme. Paketim 2 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Well-Being Latex Teats Regular 0 M+

Koka ndërruese gomë anti-kolike për bebe 0 muaj + me rrjedhje normale. Paketim 2 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Physio Teat Silicone 6 M+

Koka ndërruese silikoni për bebe 6 muaj+. 2 copë
670.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Fruit Friend

Biberon rrjetë për testimin e shijeve të para te bebet 6 muaj+
940.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Easy Flex Bib

Gushore plastike për fëmijë 6 muaj +
1,420.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Softly Spoon 6 M+

Lugë silikoni për bebe 6 muaj +
570.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tommee Tippee Easy Flow 360 Lip Activated Cup 12 M+

Gotë plastike trajnuese për konsumimin e lëngjeve për bebe mbi 12 muaj+ 250 ml
1,250.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE FEEDING SPOONS 6M+

Set me 4 lugë të përshtatshme për bebe mbi 6 muaj
900.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE EASY FLOW 360 SPILL PROOF 6M+

Gotë plastike trajnuese për konsumimin e lëngjeve për bebe mbi 6 muaj. 200 ml
1,250.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE SOFT SIPPEE CUP 12 M +

Gotë plastike për konsumimin e lëngjeve për bebe mbi 12 muaj + 300 ml
1,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE TEETHE N FEED FRESH FOOD FEEDER 4M+

Biberon rrjetë për t'i prezantuar ushqimet e para bebeve pa frikën se mbytet
1,300.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE MAGIC MAT 6M+

Mbajtëse për pjatat me ngjitje në tavolinë
1,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE STRAW CUP INSULATED 12 M+

Gotë plastike për konsumimin e lëngjeve për bebe mbi 12 muaj+ 260 ml
1,250.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping