info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Mini Set

Çmimi:1,000.00 L

Set me shishe biberoni dhe rrens, për fëmijë të sapolindur

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Masa

1 rrens, 250 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

NUK Mini Set përmban një shishe biberoni dhe një biberon të gënjeshtërt.

• Karakteristikat e shishe plastike NUK First Choice+:
Material polipropileni me cilësi të lartë.
Kokë silikoni NUK First Choice+, e përshtatshme për moshën 0-6 muaj në masën M (për qumësht).
Koka është shumë fleksibël, e butë dhe ka të inkorporuar sistemin Anti-Colic.
• Karakteristikat e biberonit gënjeshtar NUK Genius:
Është i përshtatshëm për moshën 0-6 muaj.
Ka kokë shumë të butë për përshtatje optimale me qiellzën dhe gjithashtu lejon më shumë hapësirë për gjuhën.
Mundëson lëvizje natyrale gjatë thithjes duke zvogëluar presionin në nofull dhe dhëmbë.

Pa BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso