info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now L-Phenylalanine 500 mg

Çmimi:2,580.00 L 2,193.00 L -15%

Suplement ushqimor me L-fenilalaninë, një pararendës i tirozinës
120 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: NOW189
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

120 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

L-fenilalaninë është një aminoacid i nevojshëm për sintezën e proteinave.
Në organizëm shndërrohet në tirozinë, i cili është pjesë e strukturës së dopaminës dhe norepinefrinës, të nevojshme për funksionimin normal të sistemit nervor.

Nuk përmban:
– gluten;
– derivate të grurit;
– vezë;
– qumësht;
– sojë;
– arra.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë, deri në 3 herë në ditë, gjatë vakteve ushqimore, e shoqëruar me një gotë me ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

L-Phenylalanine, Hypromellose

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping