info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Essential Oils Peace, Love and Flowers balancing blend

Çmimi:2,000.00 L 1,800.00 L -10%

Përzjerje e vajrave esenciale të portokallit, patchoulit dhe bimës ylang ylang
Paketim x 30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Kombinimi i vajit patchouli me
vajin e portokalles dhe vajin e bimës ylang ylang ofrojnë një aromë të ëmbël lulesh.
Vaji patchouli dhe ai ylang ylang përftohen mes metodës së distilimit me avuj, kurse vaji i portokallit mes proçesit të presimit në të ftohtë.
Ndër vetitë e tyre përmendim:
-qetësues;
-zbutës;
-gjallërues.
I testuar për pastërti.
Cilësi e siguruar.
Pa OMGJ.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Duhet të shmanget kontakti i vajit me sytë.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të produktit.
Nuk pihet.
Mos e përdorni në lëkurë pa e holluar paraprakisht.
Reagon me dritën e diellit dhe burimet e tjera të rrezatimit UV.
Për shkak të përqëndrimit të lartë të vajit duhet përdorur me kujdes.

Përdorimi

Përdoret për aromaterapi.
Ose shtohet vaji në një
difuzor ose holloni 30 pika të vajit me ujë dhe spruconi ambjentin ku ndodheni për të përftuar një aromë të këndshme dhe qetësuese.

Përbërësit

patchouli oil, orange oil, ylang ylang oil