info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Novexpert Zn Triple Black Mask

Çmimi:2,500.00 L 2,125.00 L -15%

Maskë e zezë me veprim pastrues, matifikues dhe zbutës
70g

Stock: Ka stok

SKU: NOVE015
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

70 g

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Maskë me veprim të trefishtë: matifikon, pastron dhe zbut lëkurën.
Me permbajte të kompleksit Trio-zink, që ndihmon në luftimin e të gjitha llojeve të imperfeksioneve.
Përmban karbon të purifikuar dhe aktivizuar, argjilë të zezë matifikuese dhe pluhur zbutës vullkanesh.

– 100% natyral – vegan & organik
– Hipoalergjenik
– Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë

I përshtatshëm për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Përdorimi

Aplikohet në të gjithë fytyrën (lëkurat e yndyrshme) ose vetëm në zonën T (lëkurat mikse) në shtresë të trashë.
Lihet për 10-15 minuta.
Në momentin që ngjyra e maskës në fytyrë bëhet nga gri e errët në ngjyrë gri të çelët, është koha të shpëlahet me ujë të ngrohtë duke masazhuar me kujdes.

Përbërësit

Aqua (Water)°, Kaolin°, Bentonite°, Lactobacillus Ferment°, Parfum (Fragrance)°, Charcoal Powder°, Gluconolactone°, Volcanic Sand°, Zinc Gluconate°, Zinc PCA°, Zinc Lactate°, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder°*, Pancratium Maritimum Extract°, Glyceryl Caprylate°, Glycerin°, Xanthan Gum°, Citric Acid°, Sodium Hydroxide°, Phytic Acid°.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping