info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Novexpert Vitamin C The Peeling

Çmimi:5,200.00 L 4,420.00 L -15%

Krem nate me efekt peeling dhe vitaminë C
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE009
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem nate me veprim peeling, me përmbajtje vitamine C, acid hialuronik dhe përbërës të tjerë eksfoljues të lehtë.
Lëkura mbetet e butë dhe e shkëlqyeshme.

– 100% natyral – vegan & organik
– Hipoalergjenik
– Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë

I përshtatshëm për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë në darkë duke evituar zonën rreth syve dhe buzës.
Këshillohet përdorimi çdo darkë për 1 muaj, ose përdorim çdo 2 netë për 2 muaj.
Pas përfundimit të kurës këshillohet 1 muaj pushim.

Përbërësit

Aqua (Water)°, Gluconolactone°, Coco-Caprylate°, Butylene Glycol°, Dicaprylyl Ether°, Sodium Citrate°, C12-16 Alcohols°, Glycerin°, Lactic Acid°, Caprylic/Capric Triglyceride°, Arginine°, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*°, Parfum (Fragrance)°, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*°, Ascorbyl Glucoside°, Malpighia punicifolia (acerola) fruit extract*°, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract°, Maltodextrin**°, Olive Oil Decyl Esters°, Hydrogenated Lecithin°, Palmitic Acid°, Behenyl Alcohol°, Bentonite°, Microcrystalline Cellulose°, Glyceryl Stearate Citrate°, Glyceryl Caprylate°, Xanthan Gum°, Tocopherol°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, Squalene°, Cellulose Gum°, Biosaccharide Gum-2°, Phytic Acid°, Sodium Hyaluronate°, Laminaria Ochroleuca Extract°.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping