info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Novexpert HA Smoothing Toning Mist

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Spraj freskues, tonifikues dhe hidratues me acid hialuronik
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE016
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Spary me acid hialuronik me veti qetësuese dhe tonike.
Prania e Acidit hialuronik i jep spray-t veti anti rrudhë.
Ndihmon në freskimin e lëkurës dhe fiksimin e make-up.

Përmban adenozinë me veti anti rrudhë, xhel aloe vera, laktobacile, ribozë (sheqer me veti anti rrudhë) dhe acid hialuronik.

– 100% natyral – vegan & organik
– Hipoalergjenik
– Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë

I përshtatshëm për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Përdorimi

Mbahet rreth 30 cm larg fytyrës, mbyllen sytë dhe sprucohet 2-3 herë në të gjithë fytyrën.
Lihet të thahet për 10 sekonda.
Mund të përdoret pas heqjes së make-up, pas pastrimit të fytyrës, për fiksimin e make-up, para ndonjë trajtimi fytyre, për të freskuar ose hidratuar fytyrën.

Përbërësit

Aqua (Water)°, Butylene Glycol°, Parfum (Fragrance)°, Lactobacillus Ferment°, Sodium Hyaluronate°, Ribose°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, Adenosine°, Phytic Acid°, Sodium Citrate°, Citric Acid°, Glycerin°

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping