info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata Refine Oily Skin Solution

Çmimi:3,900.00 L

Pastron poret dhe ndihmon në heqjen e yndyrës së tepërt nga sipërfaqja e lëkurës së yndyrshme me tendencë akneike.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Falë formulimit të tij me 8% Acid Glikolik (një Alfa Hidroksi Acid), eksfoljon butësisht lëkurën, pastron poret dhe yndyrën e tepët.
Redukton shfaqjen e rrudhave të imëta dhe ekzistuese.

Ideal për lëkurë jo të ndjeshme.

Pa vaj.
Pa aromë.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë, qafë dhe zona të tjera me yndyrë, një herë në ditë 2 javët e para dhe dy herë ne ditë ne vazhdimësi.

Kujdes: Ky produkt përmban alfa hidroksi acide (AHA) që mund të rrisin ndjeshmërinë e lëkurës suaj ndaj diellit dhe veçanërisht mundësinë e djegies prej tij.

Përbërësit

8% GLYCOLIC ACID (AHA)
Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat., Glycolic Acid, Propylene Glycol, Ammonium Hydroxide, Polyquaternium-10, Chlorhexidine Digluconate, Tetrasodium EDTA, Polysorbate 20.