info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Natracare ultra pads long 100 % organic cotton

Çmimi:L650.00

Peceta intime të gjata me ngjitje anash
me pambuk 100% organik
10 peceta

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

Përshkrimi

Natracare produkte 100 % te çertifikuara me pambuk organik.
Peceta intime te gjata për ditët e para të menstruacioneve dhe gjatë natës.
Të përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.
Pa përmbajtje plastike.
Pa parfum, pa ngjyra.
Pa klor, pa pesticide.
Produkte të biodegradueshme.