info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Natracare ultra extra pads normal 100% organic cotton

Çmimi:L500.00

Peceta intime me ngjitje anash pambuk 100 % organik
12 peceta

Stock: In stock

Additional information

Brand

Përshkrimi

Natracare produkte 100% të çertifikuara me pambuk organik.
Peceta intime me veshje mbrojtëse të brendshme ekstra dhe me ngjitje anash.
Të përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.
Pa përmbajtje plastike.
Pa parfum, pa ngjyra.
Pa klor, pa pesticide.
Produkte të biodegradueshme.