info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Natracare maxi pads regular 100 % organic cotton

Çmimi:L450.00

Peceta intime normale pa ngjitje anash pambuk 100 % oganik
14 peceta

Stock: In stock

Additional information

Brand

Përshkrimi

Natracare produkte 100 % të çertifikuara me pambuk organik.
Peceta intime të holla dhe të gjata, pa ngjitje anash, të përbëra nga material natyror.
Të përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.
Pa përmbajtje plastike.
Pa parfum, pa ngjyra.
Pa klor, pa pesticide.
Produkte të biodegradueshme.