info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela Infant foam shampoo

Çmimi:1,500.00 L 1,200.00 L -20%

Shampo në formë shkume, për flokët delikatë të të sapolindurve, bebeve dhe fëmijëve.
150ml.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Përshkrimi

Shampo e përditshme, për të larë dhe shpleksur flokët delikatë të të sapolindurve, bebeve dhe fëmijëve.
Nuk djeg sytë.
Parandalon dhe trajton krustat e qumështit, që nga dita e parë e lindjes.
Me Avocado Perseose® në përmbajtje – përbërës aktiv me origjinë natyrale i patentuar, përforcon barrierën e lëkurës, hidraton dhe ruan pasurinë e saj qelizore.
Acid salicilik (BHA) – veprim keratorregullues, favorizon eliminimin e krustave të qumështit
Klimbazole – purifikon.
Tensio-aktivë të butë – pastrojnë butësisht, duke evituar tharjen e lëkurës
Pa sapun.

Përdorimi

Masazhoni butësisht flokët e lagur të të sapolindurit, bebes apo fëmijës, me një dozë shkume.
Lëreni të veprojë 1-2 minuta.
Shpëlajeni me kujdes.

Përbërësit

AQUA /WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLYCERYL CAPRYLATE, CITRIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CLIMBAZOLE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, PARFUM (FRAGRANCE), SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SORBIC ACID, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT.