info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

M.E.V Feller Protect

Çmimi:350.00 L

Xhel dezinfektant për duart
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: 4497470
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

M.E.V Feller® Protect është xhel me bazë alkooli, për dezinfektimin e duarve.
Vjen në paketim praktik prej 100 ml dhe shërben për pastrim të shpejtë, të lehtë dhe efektiv të duarve.

M. E. V. Feller® Protect xhel alkolik për pastrimin e duarve përmban alkool dhe nuk ka nevojë të shpëlahet, ndërsa formulimi i thjeshtë parandalon ngjitjen.

Përdorimi

Të përdoret aq herë sa është i nevojshëm.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping