info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

M.E.V Feller Magnesium B6 plus C

Çmimi:2,500.02 L

Suplement ushqimor për kockat, muskujt dhe sistemin nervor
Paketim x 18 tableta eferveshente

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

18 tableta eferveshente

Suitable For

Përshkrimi

M.E.V Feller® Magnesium B6 plus C janë tableta të tretshme në ujë me aromë portokalli të cilat përmbajnë magnez, vitaminë B6 dhe C.
Ato kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit nervor, në zvogëlimin e lodhjes dhe marrin pjesë në proçese metabolike që çlirojnë energji.
Magnezi kontribuon në ekuilibrin e elektroliteve dhe në funksionimin normal të muskujve.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet një tabletë në ditë.
Tableta tretet në një gotë me ujë në temperaturë ambjenti (200 ml).
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Përbërësit në dozën e rekomanduar ditore (1 tabletë eferveshente) Sasia *PU
Magnezi (karbonat magnezi) 375 mg 100%
Vitaminë C (L-acid askorbik) 120 mg 150%
Vitaminë B6 (piridoksin-hidroklorid) 1,4 mg 100%
*% në raport me nevojat ditore për të rriturit

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping