info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

artikulacione

Showing 1–20 of 41 results

NaturesAid Collagen Joint Formula

Suplement ushqimor për mirëqënien e kockave dhe artikulacioneve Kuti x 60 kapsula
3,700.00 L
Shtoje në shportë

Oleovit D3 pika

Vitaminë D3 me pika për fëmijë dhe të rritur 12.5 ml
352.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn Kalcium Glukonat

Kalçium Glukonat 500 mg

Medikament OTC me glukonat kalçiumi, një mineral i rëndësishëm veçanërisht për kockat Kuti x 30 tableta
146.10 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Zinc Gluconate 70mg

Formulim me glukonat zinku i cili ndihmon në rritjen normale të qelizave dhe mirëqenien seksuale, imunitetin e fortë, tretjen dhe shëndetin e nyjeve dhe kyceve. Paketim me 90 tableta
1,820.00 L 1,638.00 L -10%
Shtoje në shportë

Webber Naturals Calcium Magnesium Zinc

Suplement ushqimor që ndihmon në zhvillimin dhe forcimin e kockave Paketim x 60 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals MSM

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet Paketim x 160 tableta
2,210.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Osteo Joint Ease

Suplement ushqimor që përkujdeset për kockat dhe artikulacionet tuaja Paketim x 80 kapsula
3,770.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Glucosamine Chondroitine 500/440 mg

Suplement ushqimor që forcon kockat dhe artikulacionet Paketim x 144 kapsula
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Cartiflex tablets

Suplement ushqimor që forcon kockat dhe artikulacionet Paketim x 30 tableta
2,079.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Cartiflex Sound Gel

Trajtim lokal për qetësimin e dhimbjeve muskulare 100 ml
1,340.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Tiodol Complex

Suplement ushqimor për kocka të forta dhe artikulacione të shëndetshme Paketim x 30 tableta
2,499.90 L 2,249.91 L -10%
Shtoje në shportë

Natures Aid Mini Drops Vitamin D3

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për fëmijë nga lindja deri në 5 vjeç 50 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Natures Aid Vitamin D3 5000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur Paketim x 60 tableta
3,099.60 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Magnesio-Calcio-D3

Suplement ushqimor që mbështet funksionin e kockave dhe muskujve Paketim x 18 bustina
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt D3 Gocce

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur dhe për fëmijë 30 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors OsteoMove Joint Care Extra Strength

Suplement ushqimor që pengon degjenerimin e kockave dhe rrit fleksibilitetin e artikulacioneve Paketim x 60 tableta
4,500.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Deviton Drops

Suplement ushqimor me vitaminë D, për fëmijë 20 ml
720.00 L
Shtoje në shportë

Onovo Pharma Flexonorm

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të kockave dhe artikulacioneve Paketim x 30 tableta
2,229.90 L
Shtoje në shportë

Onovo Pharma Calcinov

Suplement ushqimor për kocka të forta dhe artikulacione të shëndetshme Paketim x 30 tableta
1,575.00 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Vitamin D 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminën D, e nevojshme për kockat, artikulacionet dhe sistemin imunitar Paketim x 60 kapsula
1,290.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping