info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer

Çmimi:2,590.00 L 1,295.00 L -50%

Ujë përshpejtues I ngjyrës së lëkurës
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë, të freskët
dhe lëhtësisht të absorbueshme, që nxit dhe përshpejton proçesin e nxirjes.
Kompleksi DNA-Safe parandalon dukurinë e fotoplakjes duke ruajtur bukurinë e lëkurës tuaj.
Kompleksi Melanobronze stimulon prodhimin e melaninës duke përshpejtuar nxirjen e lëkurës.
Në vetëm pak ditë lëkura juaj merr ngjyrën e dëshiruar.
Nuk përmban filtra.
I testuar për nikel, krom, mërkur, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet para ekspozimit në diell.
Riaplikohet disa herë gjatë ditës.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth, 26, Glycerin, C12, 13 Pareth, 9, Vitex agnus castus Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Acetyl Tyrosine, Pisum sativum (Pea) Extract, Phenoxyethanol,  Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol , Alcohol, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance) .

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping