info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Depigmenting AA-PE

Çmimi:9,100.00 L 6,370.00 L -30%

Serum me kundër njollave me veti anti-rrudhë

30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Trajtim intensiv  për korrigjimin e hiperpigmentimit të lëkurës. Formuluar me 2% Alfa-Arbutin dhe 4,9% Ekstrakt Lactobacillus/Shege të cilët reduktojnë në mënyrë efektive njollat e errëta, shtojnë shkëlqimin e lëkurës dhe reduktojnë thellësinë e rrudhave në 4 javë.

Përdorimi

Aplikoni produktin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në  fytyrë të pastruar dhe të thatë tërësisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Lactobacillus/Punica Granatum Fruit Ferment Extract, Glycereth-26, Alpha-Arbutin, Glycerin; C12-13 Pareth-9, Sigesbeckia Orientalis Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Rabdosia Rubescens Extract, Lactic Acid; Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate; Pancratium Maritimum Extract, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping