info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Brush Cleanser

Çmimi:2,800.00 L 2,240.00 L -20%

Solucion pastrues për furçat e make-up-it
50ml

Stock: S’ka stok

SKU: KO177
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Solucion i krijuar posaçërisht për pastrimin e furçave natyrale dhe sintetike të make-up-it.
Ushqen fijet e furçës dhe i mbron ato nga veshja me agjentë dëmtues.

Përdorimi

Për pastrim të përditshëm të furçave aplikohet solucioni në një pecetë dhe pastrohen fijet e furçës.
Për pastrim më rrënjësor aplikohet solucioni direkt në furçë, lihet për disa sekonda dhe më pas shpëlahet me ujë.

Përbërësit

Aqua(Water) ,  Alcohol Denat ,  Sodium Chloride ,  Ethoxydiglycol ,  Disodium Cocoamphodiacetate ,  Cetrimonium Chloride

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping