info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Klorane Shampooing Camomille 200 ml & 400 ml

Çmimi:L1,300.00L2,100.00

Shampo me kamomil për flokë biondë 200ml & 400ml
Clear


SKU: KL003

Additional information

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm veçanërisht për flokët bionde. Në sajë të pigmentit të verdhë që nxirret me ekstrakim nga petalet e kamomilit, i jep flokut një reflektim të verdhë, pa depërtuar në rrënjën e flokut. Kjo shampo i ushqen flokët, u jep volum dhe shkëlqim.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Aplikohet sa herë të jetë e nevojshme.

Perberesit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Chamomilla Recutita, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide Mipa, Lauryl Betaine, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methylisothiazolinone, Polyquaternium-7.