info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Klorane Shampooing Amande (Bajame) 200 ml & 400 ml

Çmimi:L1,040.00L1,680.00

Shampo me bajame për të gjitha llojet e flokëve 200ml & 400ml.

Rifillo

SKU: KL001
Pershkrimi

Shampo e përshtatshme për çdo lloj floku. Përmban ekstrakte të bajames që ushqejnë dhe zbusin flokun. Formulim që i jep flokut volum, shkëlqim dhe butësi. Përmban një sasi të madhe aminoacidesh dhe proteinash të cilat forcojnë flokun. Pa paraben.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water (Aqua). Sodium Laureth Sulfate. Disodium Cocoamphodiacetate. Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract (Prunus amygdalus Dulcis seed extract).Popylene glycol, sodium chloride. Tea-cocoyl Hydrolyzed Collagen.Glycol Distearate. Acrylates copolymer. Benzoic acid, citric acid, cocamide MEA, Ethylparaben, fragrance (parfum), Laureth-10. Methylisothiazolinone. Methylparaben.Phenoxysthanol, Polyquaternium-22.Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract (Prunus amygdalus Dulcis fruit extract). Sodium benzoate. Sodium hydroxide.