info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Shampoo with Quinine

Çmimi:L1,300.00L2,100.00

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve 200ml & 400ml.

Clear


SKU: KL047

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Shampo e përshtatshme për të forcuar flokët e dobët e që bien. Përmban esktrakte të kininës dhe vitaminave të grupit B. Për efekt më të shprehur këshillohet të përdoret së bashku me trajtimet e tjera kundër rënies së flokëve.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water, sodium laureth sulfate, cocamide dea, cocamidopropyl betane, cinchona succiruba bark extract, biotin, blue 1, butylparaben.