info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Peony Shampoo

Çmimi:L1,300.00

Shampo për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 200ml.

Stock: In stock

SKU: KL077

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Formulim i cili krahas pastrimit, zbutjes dhe ushqyerjes së flokëve, qetëson irritimet, kruarjen dhe lehtëson zonat e skuqura të skalpit.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Zinc Coceth Sulfate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Coco-Glucoside, Caramel, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Peaonia Lactiflora Root Extract, Propylene Glycol, Red 33 (CI 17200), Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Dissucinate.