info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Dry Shampoo with Oat Milk Natural Tint

Çmimi:L1,650.00

Shampo e thatë me tërshërë dhe ngjyrë, për flokë me nuancë të errët 150ml.

Stock: In stock

SKU: KL068

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për të pastruar flokun dhe stiluar atë pa qenë e nevojshme larja e tij. Kjo arrihet në sajë të kombinimit të qumështit të tërshërës me pudra natyrore të mikrotonizuara, që kanë veti absorbuese shumë të mira. I jep flokut volum, shkëlqim dhe nuancë të lëhtë. Pa konservues, pa paraben, hipoalergjik.

Perdorimi

Tundet para përdorimit. Sprucohet në një largësi prej 30 cm larg flokut dhe më pas përhapet me krëhër ose duar nga poshtë sipër në mënyrë që ti japë flokut dhe volum.

Perberesit

Butane ; propane ; isobutane ; oryza sativa starch ; alcohol ; aluminum hydroxide ; aluminum starch octenylsuccinate ; avena stavia kernel oil ; hexyl cinnamal ; iron oxides ci 77491 ; iron oxides ci 77492 ; iron oxides ci 77499 ; isopropyl myristate limonene silica.