[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

mollë

Showing 1–20 of 22 results

Plasmon Pesca con Mela

Pure me mollë dhe pjeshkë për foshnje mbi 6 muaj 2 x 104 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Mela Albicocca

Pure me mollë dhe kajsi për foshnje mbi 6 muaj 2 x 104 g
350.00 L
Shtoje në shportë

ATC Caj mollë, kanellë dhe hibiskus

Çaj me mollë, kanellë dhe hibiskus 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me banane dhe mollë

Pure me mollë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 2 x 104 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mollë, banane, biskota dhe mjaltë

Plasmon pure me mollë, banane, biskota dhe mjaltë për foshnje mbi 6 muaj 3 x 120 g
570.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mollë dhe agrume

Pure me fruta për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 104 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Kos me mollë

Kos me mollë për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mollë

Pure me mollë për foshnje mbi 4 muaj 2 kavanoza x 104 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle dhe mango

Pure frutash me mollë dhe mango 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle

Pure frutash me mollë 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle dhe boronice

Pure frutash me mollë dhe boronicë 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle dhe luleshtrydhe

Pure frutash me mollë dhe luleshtrydhe 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

Hipp Organic Nectar Mild Apple

Lëng frutash organik me mollë për fëmijë mbi 4 muaj 200 ml
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

Hipp Organic Juice Multifruit

Lëng frutash organik me fruta të ndryshme për fëmijë mbi 4 muaj 200 ml
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

Hipp Organic Apple Carrot Juice

Lëng frutash organik me mollë dhe karrota për fëmijë mbi 4 muaj 0.2 L
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

HiPP Organic Sun Fruit

Pure me fruta të ndryshme për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

HIPP Hippis Organic Wild Berries in Apple Peach

Pure e lëngshme me fruta pylli, pjeshkë dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

HIPP Hippis Organic Strawberry Banana in Apple

Pure e lëngshme me luleshtrydhe, banane dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

HIPP Hippis Organic apple pear banana

Pure e lëngshme me mollë dardhë dhe banane për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

Hipp Fruit & Cereals

Pure me mollë, banane dhe biskota fëmijë mbi 4 muaj 125 g
320.00 L 304.00 L -5%
Shtoje në shportë