info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Guam Duo Tratamento Anticellulite

Çmimi:4,550.00 L 4,095.00 L -10%

Trajtim kundër celulitit me alga detare dhe efekt ngrohës

200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Ky krem falë sinergjisë së algave detare Guam (algat e kuqe Gerlidium cartilagineum), dhe ujit të burimit Noirmoutier, i pasur me veti specifike për trajtimin e celulitit, kundërshton humbjen e tonusit dhe elasticitetit të lëkurës.

Pas përdorimit të rregullt vërehet zbehje e parregullsive të celulitit.

Lëkura bëhet më kompakte dhe rifiton nivelin e duhur të hidratimit, për të qenë më e tonifikuar dhe vitale.

 

 

Përdorimi

Apliko kremin në zonën e vitheve dhe kofshëve, duke e shoqeruar me masazh deri në përthithjen e plotë të produktit.

Një skuqje e lehtë dhe ndjesi nxehtësie në zonat e trajtuara është normale.

Nuk këshillohet përdorimi në lëkurë delikate, lëkurë të dëmtuar apo me probleme me kapilarët.

Të lahen duart pas çdo aplikimi. Të evitohet kontakti me sytë.