info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Rides Eye Contour Global Treatment

Çmimi:9,300.00 L 8,370.00 L -10%

Trajtim i plotë për zonën e syve gjatë ditës dhe natës.
2 x 10 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM021
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

,

Masa

2 x 10 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Trajtimi më i avancuar për të luftuar të gjitha zonat me rrudha të shprehura rreth syve: rrudhat e thella dhe holla, rrathët e errët dhe sytë e enjtur.
Rezultate të dukshme brenda një muaji nga përdorimi.
Formulim i cili përfshin përbërës të rinj revolucionarë: Tissulage Tech dhe BTX-Tripeptine.

Xhel-kremi i ditës hidraton dhe mbron lëkurën nga të gjitha agresorët e jashtëm.
Kremi i natës vepron intensivisht gjatë natës, për të rindërtuar dhe rigjeneruar zonën delikate të konturit të syve.

Përdorimi

Në mëngjes aplikoni një sasi të vogël të xhel-kremit të ditës në zonën e konturit të syve.
Në mbrëmje aplikoni kremin e natës i cili targeton rrathët e errët.

Përbërësit

BTX-Tripeptine
Tissulage Tech
Blefaroplex
Biomimetic Oligosaccharides
Spherical Microparticles
Energy Phytoactives

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping