info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Radiance C+ Pure C10 Concentrate

Çmimi:9,350.00 L 8,415.00 L -10%

Program trajtues 30-ditor me efekt antioksidues dhe vitaminë C të pastër.
3 x 10 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM024
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

3 x 10 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Program trajtues 30-ditor me efekt antioksidues. Programi përmban 3 paketime 10 ml, ku secila prej tyre zgjat 10 ditë.

Përqendrimi i lartë i vitaminës C (10%) përthithet 6 herë më shumë falë nanopolimerit të patentuar HLG i cili kapsulon vitaminën C të pastër, duke e mbrojtur atë derisa të arrijë në secilën shtresë të lëkurës.

Formula e fuqishme është gjithashtu e pasuruar me Acid Ferulik (0.5%), Vitaminë E (1%), me veprim intensiv kundër radikaleve të lirë dhe foto-plakjes.

Rekomandohet për përdorim të përditshëm gjatë gjithë vitit, ose në periudha lodhje dhe/ose ndryshimesh sezonale.

Përdorimi

Aktivizoni përmbajtjen e produktit sipas udhëzimeve dhe tundeni mirë përpara çdo përdorimi. Aplikojeni produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte çdo mëngjes dhe prisni derisa të përthithet plotësisht përpara se të vazhdoni me rutinën tuaj të përditshme.

Përbërësit

Aqua (Water), Triethylhexanoin, Glycerin, Pentylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Cyclopentasiloxane Polymeric, Triheptanoin, Tocopheryl Acetate, Hyaluronic Acid/Polyglutamic Acid Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, C9-12 Alkane, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Dimethiconol, Picea Abies Extract, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Polyurethane-100, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyacrylate Crosspolymer-11, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, PVM/MA Copolymer, Limonene, Lysine HCl, Eugenol, Linalool

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping