info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Froika Hyaluronic AHA-14 Cream

Çmimi:2,160.00 L

Përkujdesje eksfoliuese me 14% AHA.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: FR044
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem eksfoljues me alfa-hidroksi acide (14%)

Aktivizon procesin e rigjenerimit qelizor, eksfolimin natyral.
Korrigjon në mënyrë efektive plakjen, plakjen e parakohshme dhe fotoplakjen.
Rivendos dhe ruan hidratimin normal të lëkurës.
Mbron nga ndotja e mjedisit dhe rrezatimi i dëmshëm ultraviolet UVA dhe UVB.
Teksturë e cila përthithet lehtësisht.

Përdorimi

Përdoreni fillimisht cdo mbrëmje për të paktën 1 javë kremin AHA-8 dhe vazhdoni në mënyrë progresive për 1 javë tjetër me kremin AHA 14%, dy herë në ditë, në mëngjes dhe mbrëmje.
Aplikojeni kremin në lëkurën e lagur, me lëvizje të buta dhe rrethore derisa të përthithet. Mund të ndjeni një pickim të lehtë, por që nuk zgjat shumë.
Nëse përdoret në mëngjes, duhet të aplikoni një krem ​​kundër diellit me faktor mbrojtës minimalisht 30 përpara se të ekspozoheni.

Përbërësit

Alpha-Hydroxy Fruit Acids
Hyaluronic Acid
Flavonoids
Vitaminic Complex A.C.E

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping