info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Froika Froipol Liquid

Çmimi:1,620.00 L

Pastrues delikat me veti antiseptike për fytyrën, trupin dhe zonën intime.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Pastrues i lëngshëm antiseptik i butë.
I përshtatshëm për fytyrën, trupin dhe zonat intime.

Pastron në thellësi lëkurën, pa e tharë apo prishur ekuilibrin fiziologjik dhe filmin hidrolopidik.
Krijon një mjedis acid, i cili është plotësisht i pajtueshëm me pH natyral të lëkurës.
Largon papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke penguar rritjen e mikroorganizmave.

Kontribuon në:

– Ruajtjen e ekuilibrit të florës balteriale të lëkurës
– Eliminimin e çdo agjenti patogjen të lëkurës
– Minimizimin e depërtimit të mikroorganizmave në lëkurë
– Rivendosjen e ekuilibrit natyral të lëkurës.
– Nuk shkakton tharje apo irritim
– Pastrimin e thellë të lëkurës së yndyrshme me tendencë akneike.

Përmban një kombinim të dy agjentëve antimikrobikë me veprim anti-inflamator.
Rekomandohet për përdorim nga të rriturit, adoleshentët dhe fëmijët.
Formulim hipoalergjik
Testuar dermatologjikisht
pH 5-6,5
Pa sapun dhe pa parabene

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur duke e masazhuar. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Sodium Lauryl Sulfate
Bronopol
Irgasan DP-300
Glycerine Monosterate

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping