info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Eunova Duo Protect D3+K2

Çmimi:1,495.00 L

Suplement ushqimor me një sërë benefitesh për organizmin, por veçanërisht për kockat dhe muskujt
Kuti x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Vitamina D3 ka një sërë efektesh pozitive në shëndet dhe mirëqenien e përgjithshme.
Kontribuon në funksionimin normal të muskujve dhe sistemit imunitar.
Forcon kockat dhe dhëmbët.

Që vitamina D3 të përmbushë detyrat e saj të panumërta duhet të ketë një mjedis të ekuilibruar dhe të balancuar.
Në disa raste veprimtaria e vitaminës D në organizëm rritet nga prania e vitaminës K2.
Të dyja së bashku, kontribuojnë në ruajtjen e kockave normale.

Eunova DuoProtect D3 + K2 ju ndihmon të merrni me lehtësi sasinë e vitaminës D dhe vitaminës K që ju nevojitet çdo ditë.
Nuk përmban konservues, ngjyrues, gluten dhe laktozë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, gjatë vaktit ushqimor, e shoqëruar me një gotë me ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

1000 UI vitamin D3
80 mcg vitamin K2

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping