info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Donna Life Intimate Hygiene Protective Action pH 4.5

Çmimi:950.00 L 807.50 L -15%

Detergjent intim delikat me lëkurën
250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

250 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Detergjent intim me 98% përbërës natyralë dhe pH 4.5.
Pastron plotësisht lëkurën në zonën intime, pa ndryshuar parametrat fiziologjikë normalë.
Delikat me lëkurën.
Përmban aloe vera me veti zbutëse dhe hidratuese.
Ekstraktet e boronicës dhe bimës tea tree kanë veti anti-bakteriale dhe mbrojtëse, prandaj ndihmojnë në pakësimin e irritimeve dhe infeksioneve në shkallë të vogël.

Përdorimi

Për përdorim të përditshëm.
Duhet të shpëlahet me ujë të ngrohtë të bollshëm.

Përbërësit

Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia Oil

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping