info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Basi Corvite Drops

Çmimi:780.00 L

Vitaminë C me pika.
(1 pikë= 5mg)
20ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

20 ml

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Formulim, i përqëndruar i vitaminës C, i përshtatshëm për të gjithë pjesëtarët e familjes.

Vitamina C merr pjesë në:
-formimin e kolagjenit;
-sistemin nervor;
-funksionimin normal të sistemit imunitar.

Nuk duhen tejkaluar dozat ditore.
Ruhet në vend të freskët dhe të thatë.
Nuk zëvëndëson dietën ushqimore.
Pa alkool.
Pa sheqer.

Përdorimi

Tunde para përdorimit.
Për fëmijë 3-11 vjeç rekomandohet të merren 8 pika.
Për fëmijë mbi 12 vjeç rekomandohen 12 pika.
Ruhet nën 25°C.

Përbërësit

glycerin, water, vitamin C, sucralose

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping