info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Cerave Hydrating Foaming Oil Cleanser

Çmimi:2,100.00 L2,600.00 L

Pastrues delikat në formë vaji shkumues për lëkurë normale dhe shumë të thatë.

Spastroje


SKU: CER008V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

236 ml, 473 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Pastrues delikat i përditshëm në trajtën e vajit shkumues, i cili pastron butësisht lëkurën.

I formuluar me 3 ceramide esenciale, glicerinë dhe acid hialuronik.
Largon butësisht dhe në mënyrë efektive papastërtitë nga lëkura duke siguruar hidratim deri në 24 orë.
Gjithashtu përmban trigliceride dhe skualane të cilat ndihmojnë në rivendosjen e lipideve natyrale të lëkurës pas pastrimit, duke shtuar efektin hidratues.

I përshtatshëm për bebe dhe lëkurë me tendencë atopike.
Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.

Përdorimi

Masazhojeni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Shpëlajeni mirë dhe thajeni.

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, COCO-BETAINE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, POLYSORBATE 20, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, PPG-5-CETETH-20, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, SQUALANE, CERAMIDENP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, TRIETHYL CITRATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, SODIUM HYALURONATE, CHOLESTEROL, CITRIC ACID, CAPRYLOYL GLYCINE, HYDROXYACETOPHENONE, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLIC/ CAPRIC TRIGLYCERIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, PHYTOSPHINGOSINE, XANTHAN GUM, BENZOIC ACID.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping