info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinoperfect Set

Çmimi:6,720.00 L 6,048.00 L -10%

Set për fytyrën kundër njollave të errëta

Vinoperfect Serum kundër njollave
30 ml

Vinosun Fluid Spf 50+
20 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

,

Masa

20 ml, 30 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Vinoperfect Serum

Formulim në trajtë serumi, i cili vepron duke korrigjuar njollat ​​e errëta dhe duke parandaluar shfaqjen e tyre.
Vepron tek të gjitha llojet e njollave të errëta (njollat e diellit, shenjat post-akne, melazma, shenjat e moshës).
I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet.

Skualene: Ekstraktuar nga vaji i ullirit. Hidraton dhe qetëson lëkurën duke mos lënë ndjesi të yndyrshme.
Viniferina: Një përbërës i patentuar i Caudalie i cili ofron një veprim korrigjues të njollave të errëta, 62 herë më të fuqishëm se vitamina C.

98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik, jo fotosensibël.
Oil free.
Produkt vegan.

Vinosun Fluid SPF 50+
Përkujdesje mbrojtëse kundër diellit në trajtë fluidi i pasuruar me polifenolet antioksidante të rrushit.
Formulë e biodegradueshme dhe jo toksike për ekosistemin detar.

Mbrojtje e lartë nga dielli SPF 50+.
Hidraton dhe qetëson.
Teksturë e padukshme.
Respekton ekosistemet detare.

Formula e tij kombinon një sistem inovativ filtrash me një kompleks të ri, të patentuar antioksidues, të pasuruar me polifenole rrushi.
Ofron mbrojtje maksimale dhe një veprim të fuqishëm kundër rrudhave.

Pa aromë.
I përshtatshëm për fytyrën dhe qafën.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Vinoserum
Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte. Lëreni të absorbohet përpara se të aplikoni kremin.

Këshillë nga Vinoterapistët :
Për një lëkurë me më shumë shkëlqim, aplikoni serumin Vinoperfect përpara kremit tuaj mbrojtës të diellit nëse do të ekspozoheni gjatë në diell.

Vinosun
Aplikojeni para ekspozimit në diell, më pas riaplikojeni çdo 2 orë . Shmangni zonën e konturit të syve.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, COCOCAPRYLATE/ CAPRATE, SQUALANE, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT, POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE, BISABOLOL, GLYCERYL STEARATE, XANTHAN GUM, CAPRYLYL GLYCOL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, POTASSIUM SORBATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CITRIC ACID, SODIUM PHYTATE, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM (FRAGRANCE)

AQUA/WATER/EAU, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, DIBUTYL ADIPATE, ISOAMYL P-METHOXYCINNAMATE, C13-15 ALKANE, GLYCERIN*, PROPANEDIOL*, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL*, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), GLYCERYL STEARATE*, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, C20-22 ALCOHOLS*, TITANIUM DIOXIDE, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*, PARFUM (FRAGRANCE), 1,2-HEXANEDIOL, PHYTOSTEROLS*, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, SODIUM HYDROXIDE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, CITRIC ACID*, O-CYMEN-5-OL, PICEA ABIES WOOD EXTRACT*, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, POLYHYDROXYSTEARIC ACID*, JOJOBA ESTERS*, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping