info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinoperfect Essence Concentrée d’Éclat

Çmimi:2,830.00 L 2,547.00 L -10%

Esencë trajtuese me acid glikolik dhe peoni të bardhë, specifike për trajtimin e njollave të errëta.
100 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Esenca e koncentruar me acid glikolik në përmbajtje, është hapi i parë në rutinën e korrigjimit të njollave të errëta, për të gjitha femrat që duan të parandalojnë ose zvogëlojnë njollat ​​e formuara.
Eliminon qelizat e vdekura të lëkurës dhe rikthen shkëlqimin natyral.

Peoni e bardhë.
Uji organik i rrushit: Hidratues dhe qetësues.
Acidi glikolik: Eliminon qelizat e vdekura të lëkurës dhe jep shkëlqim.

98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Oil free.

Përdorimi

Aplikojeni esencën në mëngjes dhe në mbrëmje përpara serumit Vinoperfect, në lëkurë të pastër duke përdorur një disketë pambuku dhe duke mos harruar qafën.
Shmangni konturin e syve.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER WATER, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, GLYCOLIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, ARGININE, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM PHYTATE, PHENYLPROPANOL, LINALOOL, LIMONENE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping