info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinoclean Lotion Tonique Hydratante

Çmimi:2,367.00 L3,393.00 L

Tonik hidratues për të gjitha tipet e lëkurës.

Spastroje


Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

100 ml, 200 ml, 400 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Toniku hidratues largon çdo papastërti të fundit dhe grimcë të tualetit, duke ndihmuar në tonifikimin e lëkurës.
Ekstraktet qetësuese dhe hidratuese Vinolevure, të kombinuara me ujin e trëndafilit e lënë lëkurën të freskët, të pastër dhe bëjnë të mundur që produktet pasuese të përthithen më mirë.

Uji organik i trëndafilit: Largon shkëlqimin e tepërt dhe nxit shkëlqimin e lëkurës.
Vinolevure: Ekstrakt nga majaja e verës.

99% përbërës me origjinë natyrale.
Produkt vegan.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Pa alkool.

Përdorimi

Aplikojeni tonikun me anë të një diskete pambuku në fytyrë dhe qafë. Pa shpëlarje.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, SACCHARIDE ISOMERATE, METHYLPROPANEDIOL, SODIUM BENZOATE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, PHENYLPROPANOL, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA- GLUCAN, SODIUM CITRATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping