info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Resveratrol-Lift Crème Fluide Cachemire Redensifiant

Çmimi:5,900.00 L 5,310.00 L -10%

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me resveratrol dhe kolagjen vegan. Teksturë fluide.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Patentë e re me kolagjen vegan për më shumë efikasitet.
Falë kombinimit të patentuar të resveratrolit, acidit hialuronik dhe kolagjenit vegan, ky krem korrigjon rrudhat, i jep elasticitet dhe rigjeneron lëkurën.
I përbërë me më shumë se 97% përbërës me origjinë natyrale, për të lënë një ndjesi të butë në lëkurë pas aplikimit.
Kompleksi i tij aromatik kombinon borzilokun, kamomilin, trumzën dhe lulet e portokallit.

Acidi hialuronik: 100% me origjinë natyrale dhe i prodhuar nga bioteknologjia, zbut dhe hidraton sipërfaqen e lëkurës.
Skualenet- Ekstraktuar nga vaji i ullirit, hidratojnë dhe zbutin lëkurën pa shkaktuar ndjesi të yndyrshme.
Resveratrol.
Peptide.
Kolagjen vegan.

97% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik.
Produkt vegan.

Përdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HEPTYL UNDECYLENATE, BUTYLENE GLYCOL, SILICA, GLYCERIN, SQUALANE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), GLYCERYL STEARATE CITRATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT, MICA, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL ALCOHOL, HYDROGENATED LECITHIN, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, ADENOSINE, DEHYDROACETIC ACID, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER, HYALURONIC ACID, SODIUM PHYTATE, KHAYA SENEGALENSIS BARK EXTRACT, MALTODEXTRIN, TIN OXIDE, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping