info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Crème Gommante Douce

Çmimi:3,410.00 L 3,069.00 L -10%

Krem eksfoljues delikat me lëkurën.
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, Gentle Buffing Cream eliminon qelizat e vdekura të lëkurës dhe pastron butësisht lëkurën falë kombinimit të mikrorruazave të jojoba dhe vajit ushqyes të rrushit.

Vaji i farave të rrushit: 100% natyral, organik dhe presuar në të ftohtë, me veti ushqyese dhe antioksidante.
Mjalti: Zbut lëkurën.
Mikro-rruaza e jojoba: Eksfoljojnë butësisht lëkurën dhe largojnë qelizat e vdekura.

I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoni krem ​​zbutës të butë në lëkurën e lagur një deri në dy herë në javë. Masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore, duke u përqëndruar në zonën T (hundë, ballë, mjekër) dhe duke shmangur konturin e syve. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshilla nga vinoterapistët:
Miksoni Gentle Buffing Cream me Instant Foaming Cleanser për të pastruar dhe eksfoliuar lëkurën lehtësisht.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, HEXYLDECYL STEARATE, CELLULOSE, HYDROGENATED JOJOBA OIL, GLYCERIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, MEL/HONEY/MIEL, C14-22 ALCOHOLS, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, MYRISTYL ALCOHOL, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), HYDROGENATED POLYISOBUTENE, BENZYL ALCOHOL , C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, MYRISTYL GLUCOSIDE, BUTYLENE GLYCOL, PHOSPHOLIPIDS, POLYGLYCERYL-10 STEARATE*, TOCOPHEROL, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, BENZYL BENZOATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping