info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Crème Exfoliante Désincrustante

Çmimi:3,280.00 L 2,952.00 L -10%

Eksfoljues i thellë i përshtatshëm për çdo lloj lëkure
75 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Pastron dhe njëtrajtëson teksturën e lëkurës, pa shkaktuar tharje.
Ky veprim arrihet falë mikro-rruazave eksfoljuese të rërës vullkanike, të kombinuara me ujin hidratues dhe qetësues të rrushit.
Lëkura rifiton freskinë dhe shkëlqimin e saj.
Aromat e kombinuara të qitros, nenexhikut dhe portokallit të ëmbël japin një ndjenjë të vërtetë rehatie.

Uji organik i rrushit: Hidratues dhe qetësues.
Mentoli organik: 100% me origjinë natyrale dhe organike. Veti freskuese.
Mikrorruazat vullkanike të rërës: Rërë vullkanike nga pluhuri i llavës. Pastrues i thellë, eksfoljues.

98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e lagur një deri në dy herë në javë. Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore, duke u përqëndruar në zonën T (hundë, ballë, mjekër) dhe duke shmangur konturin e syve. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshilla nga vinoterapistët:
Miksoni Deep Cleansing Exfoliator me Instant Foaming Cleanser për një efekt pastrues të thellë.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, HEXYLDECYL STEARATE, PUMICE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, ARACHIDYL ALCOHOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, BEHENYL ALCOHOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, ARACHIDYL GLUCOSIDE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, MENTHOL, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, LIMONENE, SODIUM PHYTATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, SODIUM BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping