info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bionike Triderm Intimate pH 7

Çmimi:1,270.00 L 1,016.00 L -20%

Larës intim me ph 7 për lëkurë të ndjeshme.
250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

250 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Patrues intim me pH neutral, i cili rekomandohet për higjienën intime të vajzave të vogla dhe femrave në menopauzë, në rastin kur mungesa hormonale mund të çojë në uljen e aftësive mbrojtëse fiziologjike të lëkurës.
Formulim i bazuar në surfaktantë të butë, i pasuruar me përbërës hidratues dhe qetësues për të luftuar tharjen e mukozës dhe ndjesinë e kruajtjes.

Testuar për praninë e nikelit
Pa konservues
Pa aromë

Përdorimi

Përdorni 1-2 doza të holluara në ujë ose të hedhura direkt në dorë.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

aqua (water), sodium myreth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, PEG-200 hydrogenated glyceryl palmate, glycerin, myrtus communis leaf water, dimethyl phenylbutanol, hydrolyzed rice bran protein, PEG-7 glyceryl cocoate, coco-glucoside, caprylyl glycol, glycol distearate, allantoin, bisabolol, centaurea cyanus flower water, pentylene glycol, polyquaternium-10, sodium lauroyl glutamate, ethylhexylglycerin, lactic acid, trisodium ethylenediamine disuccinate, parfum (fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping