info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Super Serum Pore Downsizer

Çmimi:2,080.00 L

Serum i cili minimizon poret dhe kontrollon sekretimin e sebumit.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB007
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

, ,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum ii cili minimizon poret, kontrollon yndyrën dhe shkëlqimin në lëkurë.

– Poret duken më të vogla.
– Matifikon lëkurën.
– Zvogëlon prodhimin e sebumit
– Lëkura ndihet e butë dhe e lëmuar.

I përshtatshëm për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe të ndjeshme.
Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.
Pa konservantë.
Pa alkool.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin e diellit/hidratuesin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping