info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bambo Nature Hair & Body Wash for kids

Çmimi:790.00 L 711.00 L -10%

Shampo pastruese delikate për flokët dhe trupin e fëmijëve

Stock: Ka stok

SKU: BAMBO015
Etiketa: , , , , , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

,

Masa

150 ml

Përshkrimi

Bambo Nature Hair & Body Wash e bën kohën e banjës argëtuese, me këtë produkt kaq delikat për lëkurën e ndjeshme të bebeve. Produkti nuk shkakton lot gjatë larjes dhe sytë nuk skuqen e irritohen nga shampoja.

I testuar dermatologjikisht dhe pa  asnjë parfum apo ngjyrë.
Bambo Nature Hair & Body Wash është Vegan dhe nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë të rrjedhur nga bimët.

Certifikuar sipas standardeve të Ecocert COSMOS,
Ecolabel Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Alergjia Nordike – zgjedhja e qëndrueshme dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.

Përdorimi

I sigurt për larje të përditshme. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit

Aloe Barbadensis leaf extract, water, lauryl glucoside, decyl glucoside, coco-glucoside, glycerin, xanthan gum, citric acid, sorbic acid, sodium benzoate.