info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Avene Cold Cream Mains Concentree 50ml

Çmimi:L1,100.00

Cold cream për duart 50ml.
Krem për duart, për lëkura të thata dhe shumë të thata.

Stock: 5 në stok

SKU: AV086
Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për t’i ofruar duarve ndjesi freskie, rigjallërimi, ushqyerje dhe hidratimi. Nuk e yndyros lëkurën dhe ka veti mbrojtëse.

Perdorimi

Aplikohet kremi në duar disa herë në ditë.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA) –  GLYCERIN – MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM) – CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE – CETEARYL ALCOHOL – POLYMETHYL METHACRYLATE – GLYCERYL STEARATE – ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE – PEG-100 STEARATE – BEESWAX (CERA ALBA) – BENZOIC ACID – BISABOLOL – CAPRYLYL GLYCOL – CETEARYL GLUCOSIDE – CETYL ALCOHOL – FRAGRANCE (PARFUM) – HYDROXYPROPYL GUAR – SODIUM HYDROXIDE – WATER (AQUA).