info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ami’s Beauty Anti-Age Lifting Cream

Çmimi:6,400.00 L

Krem hidratues me efekt antirrudhë të fuqishëm.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: AMIS002
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem hidratues i cili trajton dhe redukton rrudhat e dukshme dhe vijat e holla.
Falë një formule unike, ky krem ​​ushqyes nxit lëkurën për të prodhuar kolagjen dhe elastinë.
Linjat dhe rrudhat e dukshme zvogëlohen menjëherë.
Pas përdorimit të vazhdueshëm, lëkura ndihet e ushqyer në thellësi dhe densiteti dhe fleksibiliteti i saj përmirësohen ndjeshëm.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Pa parabene, pa vajra minerale.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër.

Përbërësit

– Buddleja Stem Cell Extract
– Apple stem cell extract
– Biomimetic Tripeptides
– Soy extract
– Shea Butter
– Vitamin E+C
– Ceramid E

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping