info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Poladerm Lotion

Çmimi:2,680.00 L

Hidratues për trupin i cili qetëson kruajtjet dhe irritimet.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: AESTH25
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Locioni Poladerm nga Aesthetico kujdeset specifikisht për lëkurën e ndjeshme, të dehidratuar që tenton të kruhet.
Mentoli redukton perceptimin e kruarjes menjëherë pas aplikimit.

Polidokanoli redukton kruajtjen për disa orë.
Urea 4% siguron hidratimin e duhur.
Pa parfum.

Përdorimi

Nëse është e nevojshme, aplikojeni locionin në zonat specifike të lëkurës një ose disa herë në ditë. Lani duart pas aplikimit.

Përbërësit

AQUA, ALCOHOL DENAT., OCTYLDODECANOL, HYDROGENATED POLYDECENE, CANOLA OIL, PROPYLENE GLYCOL, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), UREA, LAURETH-9, OLEA EUROPAEA (OLIVE) OIL UNSAPONIFIABLES, MENTHOL, TOCOPHEROL, LECITHIN, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED ) STEROLS, GLYCERYL CITRATE/LACTATE/LINOLEATE/OLEATE, BISABOLOL, AMMONIA, CARBOMER, o-CYMEN-5-OL, LACTIC ACID, CITRIC ACID

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping