info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Fruit Complex Body & Face Lotion

Çmimi:4,746.00 L

Locion eksfoljues për fytyrën dhe trupin me 10% acide frutash dhe ure.
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: AESTH27
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Locion aktivizues me 10% acide frutash dhe ure (vlera pH 4.4).
Specifik për lëkurë të papastër, të yndyrshme, të prirur ndaj akneve, keratosis pilaris dhe lëkurë të prirur ndaj rosacea.

I përshtatshëm për trupin dhe fytyrën.
Ky locion kombinon efektet e acideve të frutave me efektin hidratues të uresë.
Teksturë e lehtë, lehtësisht e përthithshme.

Përdorimi

Aplikojeni locionin në fytyrë dhe/ose në trup në mbrëmje pas pastrimit të lëkurës dhe masazhojeni butësisht.
Mund të përjetoni ndjesi të lehta pickimi.
Rekomandohet përdorimi i një kremi me faktor mbrojtës.

Përbërësit

AQUA, GLYCOLIC ACID, DICAPRYLYL ETHER, DIMETHICONE, SODIUM HYDROXIDE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, UREA, GLYCERIN, UNDECANE, TRIDECANE, XANTHAN GUM, PERFUME, BOSWELLIA CARTERII RESIN EXTRACT, DECYATLENE GLYCOLDEN ., SODIUM HYALURONATE, TITANIUM DIOXIDE, SILVER CHLORIDE, DIETHYLHEXYL SODIUM SULFOSUCCINATE, PROPYLENE GLYCOL

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping