info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinofresh Déodorant Stick Naturel

Çmimi:1,800.00 L 1,620.00 L -10%

Deodorant në formë stick-u pa alkool dhe pa alumin.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Deodoranti Vinofresh neutralizon aromat dhe redukton bakteret përgjegjëse për aromat e pakëndshme.
Hidraton dhe qetëson lëkurën.
Aromë uniseks.

Uji organik i rrushit: Hidratues dhe qetësues.
Eukalipti organik: 100% me origjinë natyrale, ofron një ndjenjë freskie natyrale gjatë gjithë ditës.

98% përbërës me origjinë natyrale.
Jo fotosensibël.
Produkt vegan.
Pa alumin. Pa alkool. Pa bikarbonate. Pa silikone. Pa aroma sintetike.
I përshtatshëm për përdorim gjatë shtatzënisë ose ushqyerjes me gji.

Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të thatë.

Përbërësit

BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PROPANEDIOL, AQUA/WATER/EAU, SODIUM STEARATE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, CITRONELLYL METHYLCROTONATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRONELLOL.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping