info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Mister Baby Body Cream 0m+

Çmimi:L1,500.00

Krem trupi për bebe
250ml

Stock: In stock

Additional information

Përshkrimi

Pastrimi i përditshëm ndonjëherë shkakton tharje të lëkurës së ndjeshme të bebes.
Kompleksi natyror NMF7( Natutal Moisturizing Factor) i cili gjendet dhe në lëkurë ndihmon hidratimin e saj.
Vaji i bërthamave të qershisë dhe gjalpi i kokosit i japin kremit vetinë zbutëse.
– 0% alkool
– 0% paraben
– 0% fenoksietanol
– 0% sls.
-0% ngjyrues
97% përbërës natyralë.

Përdorimi

Hidh disa pika krem në duar dhe më pas masazhoje lehtë në lëkurën e bebes.

Përbërësit

Water, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Glycerin, Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Avium Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glyceryl Caprylate, Lauryl Olivate, Sorbitan Palmitate, Olive Oil Decyl Esters, Xanthan Gum, Parfum, Squalene, Oleic Acid, Tocopherol, Trehalose, Sodium Lactate, Serine, Glycine, Zinc PCA, Hydrolyzed Rice Protein, Sodium Phytate, Sodium Hydroxide, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Sodium Benzoate.