info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Mister Baby Acqua di Colonia 0 m+

Çmimi:L2,000.00

Ujë i parfumuar për bebe
100 ml

Stock: In stock

Additional information

Përshkrimi

Uji i parfumuar përmban aromën e freskët të frutave dhe është mjaft i përshtatshëm për lëkurën delikate të bebes.
Mund të përdoret që në muajt e parë pasi nuk irriton lëkurën e bebes, në sajë të përbërësve natyrorë që ka në përbërje.
– 0% alkool
– 0% paraben
– 0% fenoksietanol
– 0% sls.
-0% ngjyrues.

Përdorimi

Hidh disa pika në dorë dhe më pas masazhoje lehtë në lëkurën e bebes.

Përbërësit

Water, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Panthenol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Propylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Phytate, o-Cymen-5-ol.