info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Lipikar Baume AP+

Çmimi:2,176.00 L2,864.50 L

Balsam për lëkurë
të thatë, shumë të thatë dhe atopike
400ml

Spastroje


Informacion shtesë

Masa

200 ml, 400ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Trajtim për lëkurë shumë të thatë dhe atopike, për të porsalindur, fëmijë dhe të rritur.
Formulim me kompleksin patentuar “Aqua Posae Filiformis” përgjegjës për dy veprime të rëndësishme në rastet e ekzemës atopike:
– Rindërtimi i shtresës hidrolipidike të lëkurës.
-Rivendosja dhe stabilizimi i balancës mikrobike të lëkurës.
I pasur me gjalpë shea dhe niacinamid. Zbut lëkurën dhe qetëson kruarjen.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Përthithet shpejt dhe nuk e lë lëkurën të yndyrshme.
Pa paraben, pa aromë.

Përdorimi

Aplikohet një herë në ditë, në fytyrë dhe trup të pastruar më parë.

Përbërësit

Aqua, shea butter, glycerin, dimethicone, niacinamide, cetearly alcohol, brassica campestris oleifera oil, ammonium polyacryldimethyltauramide, polyacryloyldimethyl taurate, PEG-100 sterate, glyceryl stearate, cera microcristallina, paraffin, sorbitan tristearate, dimethiconol